Bu gün Yalova İli Koru Belediyesinin  http://www.koru.bel.tr adresli wep sayfasına girdiğimizde Koru Belediyesinin Meclis Toplantılarının ve Meclis kararlarının hiç bir zaman yayınlanmadığını görünce şaşırdık.

Koru Belediye Başkanı Belkide Türkiyede Meclis toplantısında alınan kararları yayınlamayan tek Belediye başkanı.Şimdi birileri hemen çıkıp diyebilirki efendim yapmayın Koskoca Belediye Başkanımı girip Belediyenin wep sayfasında Meclis kararlarını yayınlayacak diye !.. Tabiyki o yayyınlamıyacak ama bu işler için Belediyeden maaş alanlar yayınlayacak ancak ,Belediyede çalışanların görevlerini yapıp yapmadığını denetleyecek olanda hatta bu işin sorumlusuda kim Belediye Başkanı Kamil Yamandır.Bir insan görevini düzgün yapmıyorsa bu büyük bir hatadır.

Bazısı dişyebilirki efendim yayınlamıyorlar yayınlarlarsa Yapılan veya yapılmayanlar wep sayfasından anlaşılabilir tabii buda mantıklı bir düşünce.Ancak Bir belediye başkanının görevi Belediyenin tüm kurum ve kuruluşlarının işlerini yapıp yapmadıklarını takip etmesidir.

Kamil yaman sen bana bu gün dedin ya Ben asla Şehit ve Gazi ailelerinin ücretsiz faydalanması için yapılacak sosyal tesise izin vermem.Bende senin bu saatten sonra tüm Belediyecilik faaliyetlerini incelerimHr kesin ince bir çizgisi vardır benim İnce çizgim de Şehitlerimdir,Gazilerimdir.Bu konuda kim karşıma çıkıpta ukala bir şekilde ben izin vermem derse bende onu  mercek altına alırım.Benim acelem yok.O makam senin babandan miras kalmadı.Yıllarca o Makamda da kalacak değilsin.Ben Koruya Şehit ve Gazilerimin ailelerinin faydalanacağı sosyal tesisi yapacağım ve yaptıracağım.Sen buna engel olamazsın.Zaten bir sonraki seçimlerde adayda olsan seni başkan yaptırmam.Bak kime seni başkan yaptırmam dediysem de yaptırmamımışımdır.2023 seçimlerine kadar Senin tüm faaliyetlerini takip edeceğim.ve O makama oturduğun ilk günden bu güne kadar olan bütün çalışmalarınıda incelemeye aldım.Bakalım Encümen kararları neymiş,Meclis kararları neymiş Belediyen kimlere ne ödemesi yapmış,Belediyeye kesilen Faturalar nasıl araştırmacı gazeteci olarak hepsini araştıracağım eğer Bütün her şeyin doğruysa Sana SÖZ ARAŞTIRMAM BİTİNCE yine buradan haber yapıp sana TEŞEKKÜR edeceğim seni, Türkiye ye örnek göstereceğim .İnanıyorum Dürüst bir başkansın ama Araştırmam sonucunda da en ufak bir olumsuzluk tespit edersem emin ol Devletin ilgili kurumlarınada bildireceğim.Dediğim gibi Şehit ve Gaziler benim kırmızı çizgimdir.

Bak senin dedelerin Türkiyemize Yunanistandan  Göçmen gelmişsiniz hoş gelmişsiniz.O sahibi olduğunuz Topraklarıda Devletimiz dedelerinize bedava vermiş.İyikide vermiş Türkiye Cumhuriyeti Mazlumlara hep sahip çıkmıştır.Bak senin dedelerinede sahip çıkmış.

Hatırla senin deden ve nenende göçmen olarak Yunanistandan Türkiyey geldiler ve sende bu sayade Koruda dünyaya geldin.Benim dedelerim ninelerim 1800 lü  yıllardan beri bu coğrafyada yaşayan kişilerdir.Sen kimsin ki  ben ve benim gibi Türkiye Cumhuriyetinin öz evlatlarına makamında yüzüme karşı diyorsun ki Ben koru Belediye başkanı olarak korunun doğal halini korucam hiç bir projeye izin vermicem.Yahu sen kimsin yasa var kanun var.

Sen Kanun ve yasaları kendi hırsın için çiğniyecekmisin ? Eğer kanun ve yasalar Koruya sosyal tesis yapılmasına izin veriyorsa sen kimsinki ben izin vermem diyorsun ?

Sen seçimle gelmiş yakındada seçimle gidecek bir sene sonra gidecek bir Belediye Başkanısın. Belki de sen bir gün gelecek o belediye binasına bile giremiyeceksin ama şunu unutma  ben bu ülkenin Vatandaşı olarak her binaya istediğim zaman girerim.Bu benim yasal hakkımdır.

Kanun ve yasalara uy haberimi okuduktan sonra koru belediyesinin wep sayfasına gir bak gör eğer İnternet kullanmayı bilmiyorsan bilen bir kişiyi yanına al o girsin sana yukarda yazdığım gibi Meclis kararlarının yazılı olmadığını,2000 yılından bu güne kadar hiç bir meclis kararının yayınlanmadığını göstersin.İspat olarakta zaten haber resmi olarak ben olmadığını yayınlıyorum.

Meclis toplantı videolarının ve Meclis kararlarınında neden Belediyenin wep sayfasında yayınlanmadığının AÇIKLAMASINI Yalova yerel Gazetecilerinin hepsini Belediye Binasına çağır Basın açıklaması yaparak Basına bilgi ver.Yanlız kendi yandaşın olan Gazeteye açıklama yapma Tüm yerel Basını çağırarak hepsinin huzurunda basın açıklamanı YAP.Kamil Başkan Mübarek Ramazan Bayramın Mübarek olsun.Sevgilerimle Gökhan Gülmez.

ETİKETLER: Ayhan ÖntaşCHP Kamil YamanÇınarcık BelediyesiGökhan GülmezKamil YamanKoru BelediyesiKoru Köy KamilKoru KöyüTayfun KışlakYalova çınarcık koru köyYalova Koru BelediyesiYalova Koru Köyü


%d blogcu bunu beğendi: