Çinli tedarikçilerle Türkiye’den alıcıları altıncı kez bir araya getirmeye hazırlanan Çin Ürünleri Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde 450’nin üzerinde Çinli firmanın katılımıyla 9 Haziran’da kapılarını açmaya hazırlanıyor.

6.Çin Ürünleri Fuarı – Chinahomelife Turkey 2022,dünyanın en geniş kapsamlı Çin ihraç ürünleri fuar serisinin Türkiye ayağı 9-10-11 Haziran’ da İstanbul Fuar Merkezi’inde 450’nin üzerinde Çin’li katılımcı ile tekrar kapılarını açmaya hazırlanıyor

Sizler için çok kazançlı fırsatlar sunan 6. Çin ürünleri Fuarı’nı kaçırmayın!

Eğer işletme sahibi, alıcı, veya girişimciyseniz; Çin Ürünleri Fuarı, Çinli firmalarla uzun vadeli ortaklıklar kurmak ve doğrudan üretici firmalarda rekabetçi fiyatlara yüksek kaliteli ürünler tedarik etmek için bir fırsattır.

450’nin üzerinde Çinli tedarikçi ile Türkiye’de Buluşun!

Tüketici elektroniğine ayak uydurmanın zor olduğunu mu düşünüyorsunuz? Kuşkusuz, küresel olarak en hızlı büyüyen sektörlerden biridir. Ama bu bahane değil.

İhtiyacınız olan tek şey, modern trendleri yakalayan ve buna göre üretim yapan bir tedarikçi.

Çin; elektronik konusuna gelince bilinen lider bir liderdir ve şimdi kendi ülkenizde en iyi tedarikçilerle buluşabilirsiniz.

Stoğunuzu China Homelife Turkey ile artırın , yükseltin ve rekabette öne geçin.

Dünyada uygun maliyetli ve her seviyede kalitede ürün ve hammadde bulunabilirliği avantajı ile son 20 yıldır tüm dünyanın üretim merkezi haline gelen Çin, Türkiye’de Çin Ürünleri Fuarı – China Homelife Turkey ile çok daha zengin ürün ve marka yelpazesiyle görücüye çıkıyor.

İş dünyası profesyonellerinin ziyaret edeceği “Çin Ürünleri Fuarı – China Homelife Turkey ” uzakdoğu potansiyelinden faydalanmak isteyen girişimciler için önemli bir fırsat niteliği taşıyor.

“Çin Ürünleri Fuarı – China Homelife Turkey ” Çin ürünlerinin ve tasarımlarının dünyanın önemli pazarlarında tanıtılmasına yönelik organize edilen en önemli etkinliklerden biridir. Fuar bu kapsamda Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşımaktadır.

China Homelife 2009’dan bugüne kadar Brezilya, Dubai, Hindistan, Meksika, Mısır, Endonezya, Japonya, Malezya, Güney Afrika, Tayland ve Polonya’da düzenlenen dünya çapında Homelife fuar serisinin Türkiye ayağıdır.

 #çinfuarı,#çinürünlerifuarı,chinahomelifeturkey ,çinürünlerifuarı ,chinaproductsfair ,çindenithalat ,çinfuarları ,çinfuar ,çinfuarziyareti ,istanbulfuarmerkezi,çindentekstil,çindenkumaş,çindenhazırgiyim, çindensunideri, çindenledaydınlatma, çindeneveşyaları,çindenhırdavat,çindeninşaatmalzemeleri,çindençekirdek,çindenceviz,çindeniplik ,çindenithalürünler ,çindenithalat,çindentoptanürün ,exhibition,Fuar,istanbul,organizasyon,sinerjifuar,sinerjiexhibitions,sinerjiexpo

ETİKETLER: cesur haberCESURHABER.NETcesurtvchinahomelifeturkeychinaproductsfairçindençekirdekçindencevizçindeneveşyalarıçindenhazırgiyimçindenhırdavatçindeninşaatmalzemeleriçindeniplikçindenithalatçindenithalürünlerçindenkumaşçindenledaydınlatmaçindensunideriçindentekstilçindentoptanürünçinfuarçinfuarıçinfuarlarıçinfuarziyaretiçinürünlerifuarıexhibitionfuarGökhan Gülmezistanbulistanbulfuarmerkeziorganizasyonsinerjiexhibitionssinerjiexposinerjifuar


%d blogcu bunu beğendi: