CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, DEVA Partisi, Gelecek Partisi ve Demokrat Parti Genel Başkanlarınca oluşturulan altılı masa, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun ev sahipliğinde 10’uncu kez bir araya geldi. Altılı masanın toplantısı sona erdi. Dokuz saat süren toplantı, bugüne kadar yapılan toplantıların en uzunu olurken ortak bir açıklama yayınlandı.

Son dakika: Altılı masanın dokuz saat süren toplantısı sona erdi! Kritik tarihi duyurdular... Cumhurbaşkanı adayı...

 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu saat 12.00’de Gelecek Partisi Genel Merkezi’nde bir araya geldi.

BUGÜNE KADAR YAPILAN TOPLANTILARIN EN UZUNU OLDU

Altılı masanın merakla beklenen toplantısı sona erdi. Dokuz saat süren toplantı, bugüne kadar yapılan toplantıların en uzunu oldu.

GÖZLER 30 OCAK’A ÇEVRİLDİ

Yapılan ortak açıklamada, “Bugün tamamlama aşamasına getirdiğimiz Geçiş Süreci Yol Haritasını ve Ortak Politikalar Metnini 30 Ocak’ta yapacağımız ortak bir tanıtım toplantısı ile kamuoyunun bilgilerine sunacağız.” ifadeleri yer aldı.

Bir sonraki toplantı 26 Ocak’ta, İYİ Parti’nin ev sahipliğinde yapılacak.

ss
Flu1yF5XoAE1iap
ww
ee

ETİKETLER: 6 lı masaALTILI MASACHP Kemal KılıçdaroğluDemokrat Parti Gültekin UysalDEVA Partisi Ali BabacanGelecek Partisi Ahmet DavutoğluİYİ Parti Meral AkşenerSaadet Partisi Temel Karamollaoğlu

Vizyon Ege Tv

Cesur Medya Group İştirakidir
Gökhan Gülmez


%d blogcu bunu beğendi: