Uygur Uyruklu Zeynure Kirem hakkında Savcılığa Suç Duyurusunda bulunuldu

Geçtiğimiz gün İstanbul Sefaköy Semtinde Uygur Uyruklu Türk İslam Partisi Terör örgütü üyeleri tarafından Öldürülene kadar dövülen Uygur uyruklu ZHAYM ABUDUHELİLİ Whatsap haber ihbar hattımızı aramasından sonra bizde bu konuyla ilgili çok geniş kapsamlı araştırmalar yaparak Belgeli olarak Video haberler yapıp yayınlamaya başladık.

Yaptığımız haberlerden rahatsız olan Terör örgütleri ve Organize suç örgütü üyeleri sosyal medya da bu konularda bol bol paylaşımlar yapmıştır.Ancak bizimde takip ettiğimiz gurublarda çok büyük bir UYGUR Terör örgütlerinden ve Organize suç örgütlerinden rahatsız olduklarını dile getirerek bu yaşanılan Ölümüne dayak olayına çok tepkiler gelmiştir.Hatta Uygurlar Terör ve Suç örgütlerinden rahatsız olduklarını alanen belli etmişlerdir.

Yine Whatsap Haber İhbar hattımıza gelen ve Dünya genelinde çok büyük bir uygur kitlesinin kullandığı ’Weten Uchun Uygurlar’’  isimli Whatsapp sosyal Medya gurubundan kendi sesiyle Gazetemiz İmtiyaz sahibi Gökhan Gülmez hakkımda yaptığı haberden dolayı Uygur Uyruklu Çin Pasaportuyla Türkiye ye gelen ve sonradan Türk vatandaşı olan ,Yıllarca Çin Konsolosluğuyla etkinlikler yapıp 1997 yılında kurduğu JADE TURİZZİM İÇ DIŞ TİCARET LİMİTEDE Şirketiyle Türkiye’deki İş İnsanlarını Uçaklarla Çin’e götüren ,Çindeki İş İnsanlarını Türkiye’ye getiren Milyoner İs İnsanı Zeynure Kirem isimli Bayan tarafından kendi sesiyle paylaştığı ve yayınladığı Sesli mesajda ;

Gökhan Gülmez denilen şerefsizin makalesini okudum’, ‘Vay şerefsiz’, ‘’Şerefsiz Gökhan Gülmez, Ahmet Kılbitmez denilen Vatan Partililer, Çin’e satılan bu şerefsizlere bence zamanında cevap vermek gerek’, ‘Bundan başka Gökhan Gülmez denilen şerefsizin haberinde ismi geçen Uygurlar ekran görüntüsü alıp Türkiye’de bir avukat tutarak dava açmalıdır’, Türkiye’deki Uygur yetkililerin bu Gökhan Gülmez’i izlemeye alması gerekiyor.

Uygur Dernek liderlerinin bu adam hakkında Dava açması gerekiyor.‘Eğer biz Uygurlar bu şerefsizlerin ağzından burnundan getirmezsek bunlar Türkiye’de öne çıkacaklar’ diyerek hakaret etmiş!….

Ayrıca  Zeynure Kirem isimli bayan,Gazeteci ‘Gökhan Gülmez hakkında İftira atarak ve İslami Terör örgütlerini.ve Dünya genelinde çeşitli Ülkelerde yaşayan UYGURLARI ve Dünya Genelindeki Uygur STK‘larını ve Dernek Başkanlarını kışkırtarak TCK’na göre bir sürü suç işleyerek Çin için çalışan Casus’ diyerek iftirada bulunmuş ve yine TCK’ya göre  ‘Uygurlar bu kişiye karşı dava açmalı’ diyerek Dünya genelindeki Uygur toplumunu ve İslami Terörist Örgütleri Gökhan Gülmez’e karşı kışkırtma suretiyle Gökhan Gülmez’in hayatını Tehlikey sokarak,İtibar Suikastliği yaparak  Türk Ceza Kanununa göre Uygur halkını Suça,kin ve düşmanlığa tahrik etmek suçlarını işlemiştir.

Gökhan Gülmez‘in yaptığı açıklamada ” Bu saatten sonra şahsıma veya çevremdeki her hangi bir kişiye yapılacak Olası en ufak Bedeni yaralanmalı saldırı veya Ölümlü Suikastın Azmettirici ,Suikast olduğu belli olmaması için olası Bir Trafik kazasının veya Zehirlenme gibi durumların,ev-İşyeri ve Araçlarda oluşabilecek her hangi bir hırsızlığın veya maddi,manevi zararın sorumlusu ZEYNURE KİREM‘dir.Sosyal medyalarda yapılacak fefk isimlerle ilgili paylaşımlarıb,İftire ve Karalamaların İtibar suikastliğinin tek sorumlusu Zeynure Kirem dir dedi.

Şüpheli Zennure Kirem Uygurlara ait Weten Uchun Uygurlar’’  isimli Whatsapp sosyal Medya gurubunda Gökhan Gülmez‘e yönelik kullandığı ifadelerde TCK’ya göre Kamu Görevi yapan Gökhan Gülmez’e açıkça hakaret ettiği, Kamu Görevi yapan Gökhan Gülmez’i küçük düşürmeye çalıştığı ve iftira atarak Gökhan Gülmez’i güvenilmez bir gazeteci olarak lanse ettiği açıktır.

Gökhan Gülmez Yaptığı haberde ise   Uygur uyruklu  şahıs 16.01.2023 tarihinde akşam saatlerinde Sefaköy’de 5 Uygur tarafında saldırıya uğramış ve demir boruyla öldüresiye dövülmüştür. Dövülen şahıs hastanedeyken bir gazeteci olarak beni aramış ve durumu anlatmıştır. Bu saldırıyı gerçekleştirenlerin Türkistan İslam Partisi ve Daeş isimli terör örgütü mensupları olması iddiası üzerine durumu İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele birimini telefonla arayarak bilgi verdim ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele polislerimizde ivedi bir şekilde Uygur şahısın bulunduğu hastaneye giderek şahısın ifadesini aldı ve soruşturma başlattı.

Daha sonra bu konuyu detaylıca sıcağı sıcağına haber yaptım. Ayrıca ben Daeş, Işıd ,Türkistan İslam Partisi gibi terör örgütünün ve teröristlerin işlediği suçları açıklayan haber yaparken Uygur Uyruklu Zennure Kirem ismli Bayan şahıs buna karşılık Kamu Görevi yapan Soruşturmacı Gazeteci Gökhan Gülmez’e karşı karalayıcı ithamlarda bulunması, Gökhan Gülmez’i İslami terör örgütlerine ve Uygurla karşı hedef haline getirmesiUygur Uyruklu Zennure Kirem ismli Bayan şahıs Daeş, Türkistan İslam Partisi gibi terör örgütleriyle ve bunların militanlarıyla birlikte hareket ettiğini göstermektedir.

Kamu Görevi yapan Gökhan Gülmez Başıma bu saatten sonra bir şey gelirse sorumlusu Uygur Uyruklu Zennure Kirem ismli Bayan şahıs ’dır demiştir.

Ayrıca Uygur Uyruklu Zennure Kirem ismli Bayan şahıs daha önce de ısrarlı bir şekilde basın mensuplarına ve basın çalışanlarına yönelik olarak devam eden bu şekilde hakaret, itibar suikasti, Uygur halkını kışkırtma gibi faaliyetlerini defalarca gerçekleştirdiği   Uygurlar ve Doğu Türkistan hakkında her haber yapan basın mensubunun da  aynı sorunu yaşaması artık işin içinden çıkılmaz bir hal almaya başladığının kanıtıdır.

2 yıl önce şüpheli  Zennure Kirem İsimli Uygur uyruklu Bayan hakkında A.K isimli bir gazetecinin benzer şuçlardan Uygur Uyruklu Zennure Kirem ismli Bayan şahıs karşı dava açtığı ve bu dava sonucunda Uygur Uyruklu Z.K ismli Bayan şahısın hapis ve para cezası aldığı ortaya çıkmıştır.

Gökhan Gülmez’in Ahmet Kılbitmez ile yaptığı ropörtaj

Uygur Uyruklu Zennure Kirem ismli Bayan şahıs hakkında ayrıca başka şahıslarında birçok kez benzer suçlardan savcılığa başvurduklarını öğrendik.

Uygur Uyruklu Z.K ismli Bayan şahıs açık ve net bir şekilde kamu görevi yapan Basın mensuplarını tehdit edip , Uygur toplumu Düya genelinde  kin nefrete sürükleme suçlarını defalarca işlediği ve özellikle Uygurlar ve Doğu Türkistan ile ilgili haberler yapan gazeteciler hakkında sosyal medya platformlarından itibar suikastleri ve Terör örgütlerine hedef yaptığı  aşikardır.Aslında dünya genelindeki uygurların Gökhan gülmez’i yaptığı doğru ve belgeli haberlerini desteklemeleri lazımken ,Galiba bazı uygurların kurdukları düzeni bozduğu için Gökhan Gülmez’e Hakaret ve İftira atma cüretini göstermektedirler.

Türkiyede 1997 Şirket kurup 1997 yılından bu günw kadar Çin ile T,caret yapan bir insanın neden Yapılan habere büyük tepki göstermeside anlaşılmış değil..

Bu sebeple aşağıda yayınladığımız Weten Uchun Uygurlar’’  isimli Whatsapp sosyal Medya gurubundan mesajlaşma ses  kayıtları ile beraber ısrarlı olarakGökhan Gülmez’i hedef alan, hakaretler eden,İftira ve İtibar suikastliğ yapani,rahatsız eden,   huzur ve sükunumu bozan, sosyal medya hesaplarından yorumlar yapan Uygur Uyruklu Z.K ismli Bayan şahıs hakkında Bakırköy Cumhuriyet Savcılığına Suç duyurusunda bulunmuş olup, Ayrıca Gökhan Gülmez’in Avukatlarınada Uygur Uyruklu Zennure Kirem ismli Bayan şahıs hakkında Yüklü bir miktarda Maddi ve Manevi Tazminat davası açılması talimatı verdiğini açıklamıştır.

Gökhan Gülmez yaptığı açıklamada Yukarıda izah olunan nedenlerle şikayetçi olduğum Uygur Uyruklu Zennure Kirem ismli Bayan şahıs isimli şahsın fiillerinin TCK’nın ilgili maddeleri uyarınca cezalandırılması için gerekli soruşturmanın yapılarak hakkında kamu davası açılmasını ve  Gökhan Gülmez’in konumu itibarıyle dosyanın Terörle Mücadele Kanunları kapsamında değerlendirilmesini ve Uygur Uyruklu Zennure Kirem ismli Bayan şahsın yaptığı paylaşım Dünya genelinde büyük bir kitleye ulaştığı için bu kitle içerisinde Terör Örgütleride olduğu için Gökhan Gülmez Can Güvenliği için Polis koruması verilmesinide talep etmiştir.

Uygur Uyruklu Zennure Kirem ismli Bayan şahıs Yaptığı sesli paylaşımda Gökhan Gülmez’in yaptığı haberlerde Gökhan Gülmez, A.K. denilen Vatan Partililer, Çin’e satılan bu şerefsizlere bence zamanında cevap vermek gerek’, ‘Bundan başka Gökhan Gülmez denilen şerefsizin haberinde ismi geçen Uygurlar ekran görüntüsü alıp Türkiye’de bir avukat tutarak dava açmalıdır’,

Diyor ya Gökhan Gülmez asla elinde Belge Bilgi Video olmadan haber yapmaz.Bu güne kadar ne kadar haber yaptıysam hepsinin arkasındayım ve her haberimin ispat videosu vardır.

3 yıl evvel Ropörtaj yaptığım Rahmetli Değerli büyüğüm DTCSH Başbakanı Hızırbeg Gayretullah ile yaptığım video ropörtajda Rahmetli Hızırbeğ Gayretullah Her şeyi anlatmıştır.

Doğu Türkistan Sürgün hükümeti Nerede Kimler tarafından kurulmuştur.

zeynure kirem Facebook profil resmi

Doğu Türkistan Sürgün Hükümetinin Dış İstihbaratlarla bağlantısını ve pek çok konuyu Değerli Türk Büyüğü Rahmetli Hızırbeğ Gayretullah açıklayıp söyleyip tarihe not düşmüştür..

Hakkın rahmetine kavuşan merhum Değerli Türk Büyüğümüz ve Devlet adamı Hızırbe Gayretullahın Videosu hala yayınlanmaktadır, ropörtajı izlemek isteyenler aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirler.  

Yine Dış İstihbarat servisleri ve Okyanus ötesi Cümlesini defalarca Ulusal Basında ve Televizyon kanallarında İç İşleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Televizyon kanallarında haberlerde defalarca söylemiştir.

Uygur Uyruklu Z.K ismli Bayan şahıs Çin Devletinin yaptığı Fuarı haber yapmamı eleştirmiş.Peki Uygur Uyruklu Z.K ismli Bayan şahıs Yıllarca Türkiyede Çin Devleti adına FUARLAR düzenledi.Kendi sosyal medya sayfasında paylaşmış.Bunu bütün uygurlar biliyor.Asıl Çin ile ilişkisi olan o.Ben Çin devleti adına fuar düzenlemedim o düzenledi.O Çin devletiyle Ticaretler yapıp zengin oldu.

Uygur Uyruklu Z.K ismli Bayan şahıs Çine Turizzim yaparken Türkiyeden kaç kişiyi Uçakla Çine Götürdü ?Ben hayatımda ne çine gittim nede Çinli bir tanıdığım yok.

Ha çinli bir tanıdığım olsada kimseyi ilgilendirmez.Canım istersede her yere giderim . Bu benim özel hayatım ve benim özel hayatıma hiç kimse karışamaz.Bütün Çinlilerde Kötü insan değildir. Çin hükümetinin politikasını beğenirsiniz veya beğenmezsiniz o sizin düşünceniz zeynure kirem.

Çinliler hakkında Türkiyede olumsuz sözler söylüyor. İstanbulda yaşayan Bir sürü Çinli Turist veya İş İnsan var.

Yahu Gökhan Gülmez Kamu görevi yapan Gazeteci.Haber değeri olan her şeyi haber yapar. Amerikayıda haber yapar Çinide yapar Fransayıda hatta Dünyada nerede ne oluyorsa Haber değeri olan her kesi ve her Devleti haber yapar.

Basın Halkın Müşterek sesidir.Gökhan Gülmez’in işi haber yapmak !..

Aslında Ben Uygurları yıllardır koruyan bir Gazeteciyim.Sayısını bilmediğim kadar Uygur Kardeşlerime Allah için her zaman yardımım olmuştur ve olacaktır. Her Kim Bir Kişiye zorbalık yaparsa Bizim dinimiz İslam .Dinimiz ne emreder her zalimin karşısında dur!… Mazluma sahip çık der.Bende Derdi problemi olan her Uygurun yanındayım.

Ama suça karışan veya Benim Ülkemde suç işleyen Adam döven,İnsan öldüren,İnsanların Namusuna onuruna,şerefine,Malına el uzatan Uygur olursada onu Türk Ceza Kanununa göre Yüce Türk Mahkemesine veya Savcısına,Polisine Şikayet ederim haberinide yaparım.Benim işim bu.

Uygur Kardeşlerim açık ve net söylüyorum Hakkımda en ufak İftirayı atan Dünyanın neresinde olursa olsun Yasal Haklarımı kullanırım.Bunu Bilin sakın hata yapmayın sonra yazdığınızdan veya konuştuğunuzdan Pişman olsanızda ben pişman olmam aslada verdiğim karardan dönmem.

Uygur Uyruklu Zeynure Kirem ismli Bayan şahısile bu saatten sonra karşılıklı olarak yaşayacağımız Hukuk mücadelesinin her safhasını haber yapacağım ve öyle bir ceza alacaksınki sana ders olsun bir daha kimse hakkında

Zeynure Kirem ABD ‘ye Karşıymış !…

Zeynure Kiremin İncelediğimiz sosyal medya sitesi Facebookta Paylaştığı resimde ABD’ ye karşı Devletimin yanındayım mesajı paylaşmış.

Bizim bir atasözümüz var ”HER KUŞUN ETİ YENMEZ ” Sayın Uygur Uyruklu Zeynure Kirem ismli Bayanda Bana sataşmakla BALTAYI TAŞA vurdun..Aşağıdaki konuşman Cumhuriyet Savcılığına teslim edildi.Avukatın Hukuki olarak savunmanı yapsın.Medeni ve kibar bir şekilde hukuk mücadelemiz başlamıştır.Uygur Uyruklu Zeynure Kirem ismli Bayanın yayınladığı sesli mesajUygur Uyruklu Zeynure Kirem ismli Bayanın yayınladığı

sesli mesaj

Uygur Uyruklu Zennure Kirem ismli Bayanın yayınladığı sesli mesaj

TİP Terör Örgütü elamanı 5 Uygur Demirlerle Zhaym Abuduhelili İsimli Uyguru ölümüne dövüp kaçtılar

Uygur Organize Suç Çetesi tarafından ölümle Tehdit Edilen kişi Gökhan Gülmez’den yardım İstedi.


%d blogcu bunu beğendi: