fbpx

CHP’de genel başkanlık seçimi ertesi güne taşındı ve hareretli geçen kurultayın ardından partinin yeni Genel Başkanı Özgür Özel oldu. Seçimi kaybeden Kılıçdaroğlu, Özgür Özel’in ilan edilmesinin ardından sosyal medya hesabından veda mesajı paylaştı.

CHP’nin 38. Olağan Kurultayı’nın ikinci tur oylamasında Manisa Milletvekili Özgür Özel genel başkan seçildi. Saat 00.30 itibarıyla başlayan ikinci tur seçiminde oy kullanma işlemi saat 02.30’da tamamlandı.

Oy sayımının ardından Özgür Özel’in 812 oy alarak CHP’nin yeni genel başkanı olduğu açıklandı. Kemal Kılıçdaroğlu ise 536 oy alarak Genel başkanlık seçiminide kaybetti.Diğer siyasi partililer ise bu duruma Bay bay Kemal zaten hangi seçimi kazandıki kendi partisi içinde yapılan seçimide kazansın diye yorumlar yaptı

Kemal Kılıçtaroğlu artık Genel Başkanlığı kaybettiği için çok boş zamanı olacak bu yüzden seçimlerdeki gibi evinin mutfağından bol bol videolar paylaşır diye Ankara Kulislerinde konuşulmaya başlandı..

Seçimleri kaybeden CHP’nin eski genel başkanı Evindeki mutfağında stres atmak için yemek yapmaya gittiği iddia edildi :))

Bir Cevap Yazın

Cesur Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d blogcu bunu beğendi: