fbpx

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın, Marmara Mahallesi sakinlerine 5 günde tamamlayacaklarının sözünü verdiği 5 bin metrekarelik park, 47 saatte tamamlanarak ilçeye kazandırıldı. Noter huzurunda tasdiklenen rekor için çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Başkan Çalık, “Evlatlarımızın huzur içerisinde oynayacağı bir parkı daha inşa etmenin mutluluğu içerisindeyiz” dedi.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın Marmara Mahallesi’ndeki 5 dönümlük bir alana, 5 günde park yapacaklarının sözünü vermesinin üzerine hızla çalışmaya başlayan ekipler, 47 saatin sonunda parkı tamamladı. Noter huzurunda başlayan çalışmalar yine noter eşliğinde son buldu. Marmara Mahallesi’nde hayata geçirilen park ile birlikte bölge halkı; bin 345 m2’lik yürüyüş yolu, 270 m2’lik basket sahası, 435 m2’lik çocuk oyun alanı ve fitness alanına kavuşmuş oldu.

Çalık: Bölgemize hayırlı ve uğurlu olsun

Gecenin geç saatlerine kadar çalışarak parkı büyük bir özveriyle tamamlayan yol arkadaşlarına teşekkür eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Noter tespitlerimize göre parkımız 47 saatte bitmiş oldu. Bölgemize hayırlı ve uğurlu olsun. Evlatlarımızın huzur içerisinde oynayacağı bir parkı daha inşa etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Yürüyüş alanları, çocuk oyun grupları ve spor alanlarıyla 5 dönüm muazzam bir park inşa etmiş olduk. Beylikdüzü için proje üretmekten keyif alan bir yöneticiyim. Ekip arkadaşlarımla birlikte Beylikdüzü için çalışmaya devam edeceğiz ” ifadelerini kullandı.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Murat Çalık 47 saatte 5 Dönümlük Park yaparken,İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu 20 Günde Şirinevler Meydanının zemin taşları İmalatını yapamadı.

Bilindiği üzere Beylikdüzü Belediye Başkanıyken 3 Köye 3 Meydan sözü veren Sayın Ekrem İmamoğlu verdiği sözü 5 sene yönettiği Beylikdüzü Belediyesi tarafından yapılmamıştı.Ekrem İmamoğlunun sözünü tutmaması üzerine  Üç Köye 3 Meydanıda  Beylikdüzü Belediye Başkanı Sayın Murat Çalık oldu.

Bir Cevap Yazın

Cesur Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d blogcu bunu beğendi: