fbpx

Hadise’den olay açıklamalar! “Taciz ve tehdit ediliyorum” diyen Hadise RTÜK ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığını da etiketledi

  • Ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya hesaplarından paylaştığı bir mesajla isyan etti. Mehmet Dinçer ile boşanan Hadise, kendisi hakkındaki iddialara sert tepki gösterdi. 37 yaşındaki şarkıcı Hadise “1,5 senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum. Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar. Şantaj, tehdit… Ben Hadise’yim diye rahatlıkla bunu yapabileceklerini mi düşünüyorlar?” ifadelerini kullanarak Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve RTÜK’ü de etiketledi.

Ünlü şarkıcı Hadise, 4 ay evli kaldığı Mehmet Dinçer’le ile 30 Eylül’de boşanmıştı. Şarkıcı Hadise, Twitter ve Instagram hesaplarından yaptığı son paylaşımla dikkat çekti. Instagram’daki paylaşımında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve RTÜK’ü de etiketleyen Hadise, kendisi hakkında magazin programlarında yer alan iddialara da isyan etti. Türk adaletine güvendiğini dile getiren 37 yaşındaki şarkıcı Hadise, “Bu mesajım tehdit ve taciz edilen tüm kadınlara; susmayın, ben de susmuyorum ve asla susmayacağım. Ben her şeyden önce bir kadınım, bir insanım. Ben bir buçuk senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum. Siz kimsiniz? Allah mısınız?” sözleriyle tepki gösterdi.

Hadise'den olay açıklamalar! "Taciz ve tehdit ediliyorum" diyen Hadise RTÜK ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığını da etiketledi

“ŞANTAJ, TEHDİT…”

Hadise paylaşımında “Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar. Şantaj, tehdit… Ben Hadise’yim diye rahatlıkla bunu yapabileceklerini mi düşünüyorlar? Her insan hakkında bel altı konuşma hakkını kendinde gören programların kesinlikle kontrol altına alınması gerekiyor, magazin dediğiniz şey insanları tehdit etmek değildir” ifadelerini kullandı.

308715274_444084434455114_3571021899657274085_n

“BU SEFER SÖYLEYECEKLERİM VAR”

Hadise, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Bu mesajım tehdit ve taciz edilen tüm kadınlara; susmayın, ben de susmuyorum ve asla susmayacağım.

Elbette Hadise olmanın, ünlü olmanın bir bedeli olacak.
Ünlü isimler olarak göz önündeyiz bizi seven de olacak sevmeyen de.

Beni biliyorsunuz, genelde konuşmam. Adalete hep güvenirim. Ama bu sefer söyleyeceklerim var!

Müzikle mutlu olan, işime aşık olan ve aileme bakan bir insanım. Ben hayatı, hayatımı ve sevenlerimi çok seviyorum. Siz istediğiniz sürece ben sahnelerde olacağım, şarkılarımı söylemeye devam edeceğim.

Kariyerim boyunca kimseyle polemiğe girmedim. Bana Roberto Carlos bacaklı diyenler oldu, obez diyenler oldu ve daha neler söylendi ama ben hep sustum. Asla polemiğe girmedim.

hdsss

“İNSANLIĞA SIĞACAK BİR ŞEY DEĞİL BU YAPTIKLARI”

Ben her şeyden önce bir kadınım, bir insanım. Ben bir buçuk senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum.

Bu insanlara göre kaç kere hamile kaldım, kaç kere kürtaj yaptırdım. Geçtiğimiz günlerde göz doktorundan çıkarken bana YİNE kürtaj yaptırmıştır dedi bu grup.

Bu insanlara göre metres oldum, bu insanlara göre bel altı ne geliyorsa aklınıza çoğuna maruz kaldım. Bu insanlar tarafından bana tam bir buçuk yıldır şantaj yapılıyor.

İnsan diyorum ama insanlığa sığacak bir şey değil bu yaptıkları.

Ben onlara ait bir malzeme değilim, ben bir insanım.

hd2

“BU YAPILAN ŞANTAJ, TEHDİT RESMEN ÖZEL HAYATIMA TECAVÜZ”

Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar. Şantaj, tehdit… Ben Hadise’yim diye rahatlıkla bunu yapabileceklerini mi düşünüyorlar?

Ben artık burdan tüm kadınlara, adalet bakanımıza, adalet sistemimize sesleniyorum.

Bu yapılan şantaj, tehdit resmen özel hayatıma tecavüz

Hiçbir kadın ünlü ya da ünsüz bu şekilde tehdit edilemez, hiç kimseye böyle bir şantaj yapılamaz.

Bu tecavüzün durması için savaşacağım! Sadece kendim için değil, benim gibi aynı şeyleri yaşayan, yaşayacak olan kadınlar ve kadın meslektaşlarım için savaşacağım.

Siz kimsiniz? Allah mısınız?

Bu dünyada kimseye verecek hesabım yok!

Burdan Türk adaletine sesleniyorum ve güveniyorum.

Bu her insan hakkında bel altı konuşma hakkını kendinde gören programların kesinlikle kontrol altına alınması gerekiyor, magazin dediğiniz şey insanları tehdit etmek değildir.

Saygılarımla,

hd3

Bir Cevap Yazın

Cesur Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d blogcu bunu beğendi: