fbpx

Bilindiği üzere Yakın zamanda Kısmen kapatılan Atatütk Hava Limanı hakkında  Siyasetçiler ve çoğu Medya mensupları araştırmadan bilmeden,İstanbulu tanımadan yalan,yanlış yorumlar yaptılar.

Hatta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğluda Eleştiri odaklı yorumlar yapıp bu olay üzerinden bol bol siyaset yaptı.

Ancak Siyasetçilerin bilmediği, hesaplamadığı ,düşünemedikleri bir konu vardı !… Neydi o konu _

Atatürk Hava limanının bir pisti yakınına neden SAHRA HASTANESİ YAPILDI ? Neden ?

Atatürk Hava Limanı neden MİLLET BAHÇESİ YAPILDI ?

Yukardaki soruların cevabı aşağıda kısaca özetlenmiştir.Bu konuda asıl açıklamayı zamanı gelince Kadim devletimizin yetkilileri yaparlar.Sayın Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan her zaman Milletini düşünerek kararlar almıştır.Her zaman Halkına hizmet etmiştir.

Gelelim Atatürk Hava Limanının bazı bölümleri neden Sahra Hastanesi ve Millet Bahçesi oldu !…

Yazıya başlamadan evvel önce yazının solundaki resmi incelemenizi tavsiye ederim.

Neden derseniz Resimde de görüldüğü üzere Olası bir Depremden sonra İstanbul Halkının toplanacağı bir alan bir meydan yok !…

Olası İstanbul Depreminden sonra  Olası İstanbul ve Marmara Depreminde  sonra Sahra Hastahanesi ve Millet Bahçesi Halkın toplanması barınması tedavi edilmesi ve lojistik üs ve Uçak ulaşımları bakımından çok işe yarayacak.

O dönemler Halkta korku panik yaşatmamak için o dönemler bu bilgi verilmedi.İstanbul Atatürk Hava limanı etrafındaki yerleşim yerleri 1999 öncesinden yapılaşarak Bitişik nizam 5 katlı ve üstü yapılardan oluşmakta olup çoğu ilçede Halkın Toplanabileceği İlçe meydanı yoktur.

Bunu Gören Devletimiz Olası Deprem sonrasında Milletimizin Toplanma alanı olarak ve Lojistik Üs, Sahra Hastahanesi olarak eski Atatürk Hava Limanını Millet Bahçesi ve Meydan yapması Deprem sonrası için çok önemli ve Çok iyi Planlanmış bir yerdir.

Ben ve arkadaşlarım Deprem Bölgesinde 8 il ve ilçelerini köylerini  gezdik gördük ve şu sonucu çıkarttık!….

Deprem bölgesinde kurulan çadırlar Güvenlikli alana kurularak Tek elden Deprem Mağduru Halkımıza Ücretsiz olarak Gıda,İlaç,Tedavi,Yiyecek,İçecek ve aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti vermektedir.

Eğer Devletimiz 1999 yılında yaşanmış  olan Yalova depreminde olduğu gibi çadırları halka tek tek dağıtsaydı,şu an ne güvenlik sağlanırdı nede Depremzede halkımıza bu kadar güzel hizmet verilemezdi.

Bu durumu düşünemiyen ardt niyetli çoğu Siyasetçiler ve Bazı Yayın organları her konuda olduğu gibi bu konudada devamlı olarak halka yanlış bilgi vermektedir.

İstanbul Belediyesi Deprem Sonrasına Hazır Değildir !….

Ancak Devletimiz olası veya beklenen olacak Deprem sonrası için her şeyi planlamış ve Organize etmiştir.İşte o zaman atatürk Hava Limanına Sahra Hastaneleri ve Millet Bahçesi yapılmasının önemi anlaşılacaktır.

Bu Güzel Projede,Staratejik önemi büyük olan Projede Emeği geçen Devlet Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan‘a Bakanlarımıza ve Bu Projede görev yapan her kese İstanbul’da yaşayan Bir vatandaş  (Gökhan Gülmez ) olarak Teşekkür edrim.İyiki Ülkemizin başında varsınız.Allah yar ve yardımcınız olsun.

Ben her zaman Koşulsuz ve şartsız olarak Devletimin yanındayım.

Atatürk Hava Limanının MİLLET BAHÇESİ olmasına en güzel örnek yandaki resimdir.Resim Bahçelievler semtinin uydudan alınmış görüntüsüdür.

Resmi dikkatlice incelediğinizde Yüzbinlerce vatandaşımızın yaşadığı bu semtte yeterli seviyede Halkın olası bir Depremde Toplanacağı bir alan yok!…

Bu binalarda 30-40-50 senelik ESKİ binalar olduğu için olası bir depremde büyük ihtimalle bu binaların çoğu yıkılacak olup,Bu Binalarda yaşayan pek çok vatandaşımızı kaybedeceğimiz veya Pek çok Vatandaşımızın yaralanacağıda bir gerçektir.
İstanbulu yöneten sorumsuzlar Hak hukuk adalet veya İstanbul sözleşmesi gibi konular ile  uğraşmaktan,3,5 senedir Olası depreme karşı vatandaşlarımızın Depremden sonra Toplanmaları için bir alan veya park yapmadınız,Önlem almadınız.

Kışın Ailecek kar tatili yapmaktan,Yazında Ailecek Yat ile deniz keyfi yapmaktan diğer zamanlarda da Türkiye Turu veya Yabancı diplomatlarla Balık yemeği işleri ile iştiğal oldukları veya her gün Halka Hizmet için Çalışacaklarına Her gün bir Protesto eylemi yaparak 3,5 seneyi doldurdunuz.işiniz gücünüz Halk üzerinden algı yapıp,Devletimizin çalışmalarını engelemek,her Projeye  karşı çıkmak veyaHalkın menfaatine olacak her projeyi  eleştirmeyi iyi becerdiğinizi sanıyorsunuz !… Halk artık sizleri iyi tanıdı ve size oy verenler bile sizleri eleştirmeye başladı.Parayla yaptırılan seçin Anketleriyle 3,5 sene milleti oyaladınız.Halk artık ankete mankete inanmıyor,İtibar etmiyor.Boşuna anket yaptıracağım diye paralarınızı çar çur etmeyin.

1999 Depreminden sonra BİLİM İNSANLARI 30 sene içersinde Büyük deprem olacağı gerçeğini devamlı olarak söylemekteler yetkilileri ikaz etmekteler.
Devletimiz de Deprem Gerçeğini bildikleri için ancak toplumda panik olmaması için Acil bir şekilde olası Deprem sonrası Önlemi alarak ATATÜRK HAVA LİMANINI Millet Parkı olarak Olası Bir Afet durumunda Bu Binalarda yaşayan Yüzbinlerce Halkın Deprem sonrası Barınmaları ve Yiyecek,İçecek ve diğer İhtiyaçlarını karşılamak İçin MİLLET BAHÇESİ Parkını yapıyor.
Günlerdir hemen hemen tüm Ulusal yayın yapan Tv Proğramlarının çoğunun tartışma proğramlarına katılan Gazeteci,yazar,siyasetçilerin saçma sapan konuşmalarının tamamını izledim ama onlarda bu yazıda yazdığım konuya hiç değinmeyerek Taraftarı oldukları partiyi ya korumaya yada rakip partiyi eleştirmek için konuşmalar yaptılar.Hiç biri O Parkın Olası Depremden Sonraki önemine değinmedi.Hep bekledim bir tanesi değinsin diye ama değinmediler.Bu sebeble bende bu yazıyı sizlerle paylaşma gereğini duydum.
Ey Proje üretmeyen Her şeye Karşı olan Muhalefet ve Yandaşları yahu hiç içinizden bir tane kişi çıkıp bu projenin neden acil yapıldığını düşünemiyormusunuz ?
Gerçi olası bir depremde sizin ve ailenizin orurdukları evler sağlam.Sizin aileleriniz Patates 10 lira olmuş,Yağa zam gelmiş umurlarında değil.Sizin çocuklarınız lüks hayat yaşıyor ama Halkın çocukları 1 çikulota alamıyor,1 Şeker alamıyor,Bir dondurma alıyor.Hayat size güzel.
Siz yarın yine E-/5 çıkın Yandaişlarınızla Hak Hukuk adalet diye Ankraya-İzmire canınız nereye isterse oraya yürüyün.Siz bir proje üretmeyip Ülkenize bir eser kazandırmayı planlamayın siz yarın nerede eylem yapacaksınız onu düşünün
Ama unutmayın 800 Bin oy Farkıyla aldığınız İlleri 2023 te Milyonlarca oy Farkıyla Bu sfer kaybedeceksiniz.Size oy verenler 3 sene içersinde bir bir tek tek Sosyal medyalarda Pişman olduklarını paylaştılar.Siz Bir sene daha Belediyelerde keyfinizi yapın Sorun değil 2023 te Yüce Türk Milleti sizleri çok iyi tanıdığı için sizlere SANDIKLARDA GEREKEN DERSİ VERECEKTİR

Haber : Gökhan Gülmez

Bir Cevap Yazın

Cesur Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d blogcu bunu beğendi: