fbpx

ÖZEL HABER (Gökhan Gülmez)

Ahbabın onlıyn satış setesinde satılık olan zeytin yağı Şişesi üzerinde yasalar gereği bulunması gereken Gıda Üretim izni etiketi ve Ürünün İçindekiler etiketi,Barkot etiketini göremedik !….

Acaba Gıda üretim izni ,Barkotu,İçindekileri açıklayan Loborotuvar incelenmesi yapılmayan zeytin yağınımı satıyorlar ? Kanunen Şişe üzerinde etiket yoksa bu izinsiz paketlenmiş kaçak ürün anlamı çıkar.

Gıda Tarım Bakanlığı ve İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü bu konuya bir açıklama yapsın.

Not:Haberdeki görsel resim Ahbabın İnternet sitesinden alınmıştır.Resim incelendiğinde Ahbabın İnternet sitesinden ekran görüntüsü alındığı belli olur.

NOT:Basın Halkı müşterek sesidir.Biz haberimizi yaparız devletin ilgili kurumları haberimizi ihbar kabul edip yerinde denetimlik yapar.amacımız kimseyi suçlamak,karalamak değildir.Biz iddialara haberci gözüyle bakarız.

Bizimkiler Marka zeytin yağı Ürünü nerede üretilmiş ?

Bizimkiler Marka zeytin yağı Ürünün Gıda üretim belgesi varmı?

Bizimkiler Marka zeytin yağı Ürünün Barkotu neden yok ?

Bizimkiler Marka zeytin yağının hangi tesiste üretildiği ve üretim yeri adresi nedir?

Bizimkiler Marka zeytin yağı Üretim tarihi ve son kullanma tarihi neden yok ?

Devletimizin ilgili ve yetkili kurumları haberimizi gördükten sonra kanunen yapılması gereken prodüsür ne ise onu yapar. Amacımız kimseyi eleştirmek veya karalamak İftira atmak değil.Eğer ürünün şişe etiketi varsa sayfada onu neden paylaşmadılar.Biz Ahbabın resmi internet sitesinde gördüğümüz ürün Resmine istinaden haberimizi yaptık.Biz haberci olarak görevimizi yapıyoruz. Sayın Haluk Levent’inde Sahne performansını ve Söylediği şarkılarıda çok beğenirim seyrederim dinlerim.Haluk Levent’ide gerçekten İnsan olarak severim ama mevzuu haber olursa her kesin haberini yaparım.Beni takip edenler tanıyanlar bu huyumu bilirler.İşimden asla taviz vermem.Mesleğim araştırmacı soruşturmacı gazetecilik olduğu için bana gelen haber iddialarıyla ilgili çok geniş kapsamlı olarak tecrübeli ve işlerinde uzman olan ekibim ile birlikte araştırmalarımızı yaparız.

Not: Yaptığım ve yapacağım Haberlerle ilgili Sayın HalukLevent bizi arayıp Basın ahlak ilkeleri gereğince Cevap Hakkını kullanabilir.

Yukardada yazdığım gibi Basın Halkın müşterek sesidir!....

Bir Cevap Yazın

Cesur Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d