fbpx

Bundan yaklaşık 1 Saat evvel Telefonum çaldı Telefonu açtığımda gayet kibar bir beyefendi Gökhan Gülmez ilemi görüşüyorum diye sordu.Bende evet ben Gökhan Gülmez deyince;Ben Adnan Kalkmaz geçenlerde haber yaptığınız  Katara Night Club ‘ün Sahibi işletmecisiyim diye kendini tanıttı. Daha sonra benimle görüşmek istediğini söyledi bende kabul ettim.Haber konusundamı görüşmek istiyorsunuz ? Cevap Hakkınızı kullanmak istiyorsanız tabiyki olur, Bu sizin kanuni hakkınız buyrun deyince.Bana telefonda açıklamalarda bulundu;

1- İşyerinin İşletmecisi olarak bizim Turizzim Ruhsatımız vardır.

2-daha dün gece İş yerimize 30-40 kişilik Türk Kardeşlerimizden oluşan müşterilerimiz geldi.Biz Turizim şirketi olarak Bizim iş yerimize eylenmeye vakit geçirmeye gelen her müşterimizi iş yerimize alıyoruz.Bizim işletmemize eylenmek isteyen her kes gelebilir dedi.Zaten Turizzim şirketi olduğumuz için Dünyanın her tarafından gelen müşterilerimiz vardır dedi.

3-Yaptığınız haberde İş yerinin Yurd dışından gelen Arapların çalıştırdığını yazmışsınız,ancak Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım dedi.

Basın Halkın müşterek sesidir.Haberlerde ismi geçen her kes cevap haklarını kullanabilirler.

Bende arayan Adnan Kalkmaz beyefendinin nazik ve kibar açıklamalarından dolayı vicdanende yaptığım haberden dolayı üzüldüğüm için Adnan Korkmaz beyin cevap hakkını Daha geniş bir ropörtajla yayınlıyacağım ama şimdiden bu kısa haberi yapayım dedim.

İlerleyen gecelerde Adnan Kalkmaz beye söz verdiğim için  Katara Night Club  e kameramla gideceğim ve orada Adnan Korkmaz bey ile Ropörtaj yaparak cevap hakkını kullandıracağım.

Not : Haber düzeltmesidir Söz konusu İşletmenin sahibi Arab Uyruklu değil TÜRK VATANDAŞIMIZDIR !…. Ancak İstanbulda Arap İşletmesi olan diğer gece kulüplerinin çekimlerini yaptık montajı bitince onları yayınlayacağız.

Bir Cevap Yazın

Cesur Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d blogcu bunu beğendi: