fbpx
ramazan Gülten (2)

Kaçak kafeyi yıkmak için gitmişlerdi, İBB ekipleri saldırıya uğradı! Yüzünden yaralanıp hastaneye kaldırıldı

Üsküdar

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde Salacak sahilindeki bir kaçak işletmeyi yıkmak için İBB ekipleri bölgeye gitti. Ekiplerin mekan sahiplerinin sözlü ve fiziki saldırısına uğradığı öne sürülürken İBB İmar Şube Müdürü Ramazan Gülten yüzünden yaralanıp hastaneye kaldırıldı.

İŞLETME SAHİBİNİN TALEBİ MAHKEMECE REDDEDİLDİ

Üsküdar Salacak sahilini kaçak yapılardan temizlemek için aylardır mücadele eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Üsküdar meydan düzenlemesi içinde kalan 431 ada 40 parseldeki kaçak kafeyi yıkmak için harekete geçti.

Mahkemeye başvuran işletme sahibinin yürütmeyi durdurma talebi, İstanbul 5. İdare Mahkemesi tarafından reddedildi. İBB Encümeninin yıkım kararı ve mahkemenin İBB’yi haklı bulması üzerine yasal görevlerini yapmak için harekete geçen İBB ekipleri saldırıya uğradı

.3 İBB PERSONELİ DARP EDİLDİ

İBB Zabıta ve İBB İmar Müdürlüğü’ne bağlı ekipler görevlerini yerine getirirken mekan sahiplerinin önce sözlü, sonra da fiziki saldırısına uğradı. 3 İBB personelinin darp edildiği saldırıda, İBB İmar Şube Müdürü Ramazan Gülten yaralandı.

3 İBB PERSONELİ DARP EDİLDİ

Saldırıda yüzünden yaralanan Gülten, zabıta ekiplerinin müdahalesiyle kurtarıldı. Gülten, hastaneye kaldırılırken İBB, saldırıyla ilgili hukuki girişim başlattı.

Tabii bu saldırıda hakkında konuştuğumuz üst düzey İbb yöneticileri ve CHP’li dostlarımıza şu soruyu sorduk …’İstanbulun gündeminde olan bu yıkım işine İstanbul Büyükşehir Belediyesi İmar Müdürü sayın Gülten neden her yere giderken yanında ve çevresinde Kalabalık bir zabıta gurubuyla önlem alıp gezerken.Bu gün Yıkım için gitti Üsküdar Salacaktaki kafeye hiç bir güvenlik önlemi almadan sadece bir kaç zabıtayla gidip kendisine yapılacak İtiraz veya Gerginliği önlemek için Önlem almadı sorumuza cevap vermeyip sustular.

Yine Görevini yapmaya giderken arkasında İBB TV kamerasının ne işi var ? Neden Böyle bir yere Kamerayla gidip oradaki insanların tepki vereceklerini gergin bir ortam olduğunu düşünmediler.Acabu bu olayın hemen seçim ertesi günü yaşanması Seçimlerde alınan başarısızlığı perdelemek olabilirmi diyede Bizi arayıp tepki gösteren Seçim başarısızlığına ve Seçim strajesinin yanlış yapılıp uygulandığını ifade eden CHP’li dostlarımızda oldu !…

Biz Şiddetin her türlüsüne karşıyız Sayın Gülten’e geçmiş olsun diyoruz.Bu saldırıyı yapanlarıda kınıyoruz.Burası hukuk devleti kanun var yasa var.Eğer Magdur olduğunuzu düşünüyorsanız Mafya gibi adam dövmeyip Hakkınız edilip mağdur edildiyseniz her vatandaş gibi sizde yargıya gidip hakkınızı arayacaksınız.Gerekirse Mağduriyetinizin önlenmesi için Maddi ve Manevi Tazminat Davası hakkınızı kullanacaksınız.

ŞİDDETİN HER TÜRLÜSÜNE KARŞIYIZ ve ŞİDDET UYGULAYAN HER KİM OLURSA OLSUN YÜCE TÜRK ADALETİMİZ MAHKEMELERİMİZ;SAVCILARIMIZ GEREKEN YARGILAMAYI YAPACAKTIR:

DARP EDİLDİİBB İmar MüdürlüğüİBB ZabıtaRamazan GÜLTENSalacaküsküdar

ramazan Gülten (1)

By Cesur Tv

Cesur Tv Gökhan Gülmez tarafından kurulmuştur.Cesur Tv belge bilgi Video olmadan haber yapmaz.

www.cesurtv.com sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d blogcu bunu beğendi: