fbpx
2444357512f7308bfb7d3603c5795179
  • İstanbul’da polis, ünlü rap müzik şarkıcılarına yönelik operasyon düzenledi.
  • Rap şarkıcıları Heijan olarak tanınan Doğan Tarda, BIG olarak tanınan Samet Işık, ile CAC lakaplı Şahan Terzioğlu, organize suç örgütleri için şarkı yaptıkları, kliplerinde silah gösterdikleri, suç ve suçluyu övdükleri gerekçesiyle gözaltına alındı. 
  • Muti olarak tanınan Mücahit Doğan’ın hakkında ise yakalama kararı olduğu öğrenildi.
  • İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, rap müzik şarkıcılarına yönelik operasyon düzenledi.
  • Operasyonda, rap şarkıcıları Heijan lakaplı Doğan Tarda, BIG olarak bilinen Samet Işık ile CAC lakaplı Şahan Terzioğlu gözaltına alındı.

SUÇ ÖRGÜTÜ ADINA ŞARKI

01342c916e7fe5e98560f5c746be8629
  • Polisler, sosyal medya ve müzik sektöründe organize suç örgütleri adına rap şarkıları yapıldığını ve bu şarkıların örgüt üyeleri tarafından sıklıkla paylaşılarak örgütün sembolü haline getirildiğini, şüphelilerin yapmış olduğu şarkılar ile suç örgütüne sosyal medya platformlarında destek verdiğini belirledi.

KLİPLERİ MERCEK ALTINDA

  • Ekipler rapçilerin kliplerinde de uzun namlulu silahlar kullandıklarını belirleyince 3 şarkıcıya ‘suç ve suçluyu övme’ gerekçesiyle operasyon düzenledi.
fe16b47a237a0dffe848e41fa2e1fd72

GÖZALTINA ALINDILAR

Operasyonda Heijan, BIG ve CAC gözaltına alındı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda 2 uzun namlulu silah ele geçirildi.

MUTİ ARANIYOR

3 şüphelinin emniyettek işlemleri devam ederken, Muti olarak tanınan Mücahit Doğan hakkında ise yakalama kararı olduğu öğrenildi.

By Cesur Tv

Cesur Tv Gökhan Gülmez tarafından kurulmuştur.Cesur Tv belge bilgi Video olmadan haber yapmaz.

www.cesurtv.com sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d blogcu bunu beğendi: