fbpx
  • İstanbul Valisi Davut Gül, Adalar İlçesini ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu. İncelemelerde Vali Gül’e Adalar Kaymakamı Dr. Mustafa Ayhan eşlik etti.
  • Vali Gül, Adalar temaslarında Büyükada ile Heybeliada’yı ziyaret etti.Vali Gül, Büyükada temasları çerçevesinde; Adalar Kaymakamlık Binası Restorasyonu’nda, Büyükada Anaokulu, 125. Yıl Atatürk Ortaokulu ile Büyükada Kapalı Spor Salonu inşaatlarında incelemelerde bulunarak yetkililerden yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

Vali Gül, sonrasında Adalar Kaymakamlığı’nı ve Belediyesi’ni, Büyükada Polis Merkezi’ni, Büyükada Hacı Ali Osman Var Camii’ni ve Şehit Murat Yüksel’in Büyükada’da bulunan ailesini de ziyaret etti.

Vali Gül, aileye tekraren taziye dileklerini iletti.Heybeliada temaslarında ise; Deniz Hava Harp Okulu Heybeliada Yerleşkesi Komutanlığı ve Kızılay Kamp Alanını ziyaret eden Vali Gül, Şehit Dursun Keser’in Heybeliada’da bulunan ailesini de ziyaret ederek aileye tekraren taziye dileklerini iletti.

Vali Gül, Heybeliada Sanatoryumu’nda da incelemelerde bulunarak yetkililerden yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

  • Adalar temaslarında mahalle muhtarlarıyla da bir araya gelen Vali Gül, muhtarlar ile tanışmasının ardından bölge ile ilgili talepleri dinledi.
  • “ADALAR’DA ÇOK GÜZEL İŞLERE İMZA ATILIYOR”Adalar’da yürütülen çalışmalara değinen Vali Gül, “Adalar’da eğitim yönünden çok güzel işlere imza atılıyor.
  • İlçemizde ihtiyaç olan kamu hizmetleri belirli bir takvim içerisinde gerçekleştiriliyor. Adalar’da yangınlara karşı duyarlı olmamız lazım. İlk andan itibaren müdahale etmemiz lazım.
  • Binalarımızın da deprem yönünden dayanıklı olması gerekiyor.Kaymakamımıza, belediye başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Aldığımız kararların hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.
  • MUSTAFA AYHAN: “İHTİYAÇLARIMIZI GİDERMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR”Kaymakam Dr. Mustafa Ayhan, “Adalarımız, takım ada şeklinde bir ada. Sorun ve ihtiyaçlarımız ana karadaki ihtiyaçlardan daha farklı. Adalar’da bütün ihtiyaçlarımızı gidermek için siz Sayın Valimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.
  • Büyükada Anadolu Kulübü’ndeki programa; Adalar Kaymakamı Dr. Mustafa Ayhan, Belediye Başkanı Erdem Gül,Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanı Tuğamiral Tayfun Paşaoğlu, Adalar mahalle muhtarlar,, ilçe müdürleri ile ilgili kurumların temsilcileri katıldı. 

By Cesur Tv

Cesur Tv Gökhan Gülmez tarafından kurulmuştur.Cesur Tv belge bilgi Video olmadan haber yapmaz.

www.cesurtv.com sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d blogcu bunu beğendi: