fbpx

Görevi başında şehit düşen Polis Memuru Hakan Telli, düzenlenen cenaze merasimi ile son yolculuğuna uğurlandı.

Cesurtv ve Vizyon ege olarak  Kahraman Şehidimizin ailesine,İstanbul Emniyet müdürlüğüne ,İçişleri bakanlığımıza Baş sağlığı diliyoruz. Türkiyem Başımız sağ olsun .Kahraman Şehidimizin Mekanı cennet olsun .Amin .Allah sevenlerine sabırlar versin.İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen merasime; İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul Valisi Davut Gül, 1. Ordu ve İstanbul Garnizon Komutanı Orgeneral Ali Sivri, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Şaban Yılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Akın Gürkan, Vali Yardımcısı Yücel Gemici, İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Yusuf Kenan Topcu, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanı Tuğamiral Tayfun Paşaoğlu, il ve ilçe protokolü ile şehidimizin ailesi, yakınları, emniyet mensuplarımız ve vatandaşlarımız katıldı.

Saygı duruşuyla başlayan törende İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ve İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş bir konuşma gerçekleştirdiler.

İçişleri Bakanı Yerlikaya, “Kahraman şehidimiz Hakan Telli’yi son yolculuğuna uğurluyoruz. Şehidimizin yüreği yanan ailesine, tüm yakınlarına ve Emniyet Teşkilatı’na baş sağlığı diliyorum. Kahramanımız, şehidimiz, Hakan’ımız 16 yıllık polisti, dün gece kahrolası uyuşturucu tacirlerine düzenlenen operasyonda şehit oldu. Ailesi artık bu yüce millete emanet. Polisimize silah sıkan, gençlerimizi zehirleyen uyuşturucu tacirleri, hangi ine girerseniz girin sizleri bulup oralardan çıkaracağız ve adalete teslim edeceğiz. Hakanımızın ve tüm kahraman şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak. Şehit olan tüm kahramanlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.” ifadelerini kullandı.İl Emniyet Müdürü Aktaş, “İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü olarak uyuşturucuyla olan mücadelemiz bundan sonra da kararlılıkla devam edecektir. Aziz şehidimizi hiçbir zaman unutmayacağız. Şehidimizin ailesine sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.” dedi.

Şehit Polis Memuru Hakan Telli’nin naaşı, dualarla Tokat Bozçalı Kasabası Merkez mezarlığına 25 Ağustos Cuma ikindi namazı sonrası defnedilecek.Vali Gül, merasimin ardından şehidin ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.  

By Cesur Tv

Cesur Tv Gökhan Gülmez tarafından kurulmuştur.Cesur Tv belge bilgi Video olmadan haber yapmaz.

www.cesurtv.com sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d blogcu bunu beğendi: