fbpx

Sosyal medya paylaşım sitesi X’i incelerken tesadüfen gördüğümüz bu videoda ki Duvar eğer bizim Sınırlarımızdaki duvar ise hemen şu sorular aklıma geldi ;

Sınırlarımızı geçen göçmen kaçakçıları veya kaçaklar tarafından paylaşılan videoyu seyrederken.Sınırı geçmek isteyen dış ülke vatandaşlarının merdivenle çok rahat bir şekilde geçtiklerini gördük…

1-Sınırlarımıza Beton duvar yapan Akıl Beton Duvarın merdivenle aşılacağını düşünememiş mi ?

2-Sınırlarımıza yapılan Kilometrelerce döşenen Duvarın bir işe yaramadığı ve Bu İşe yaramaz engelleme duvar işine harcanan Demir,Tel ve Betone bu işler için verilen İşçilik ücretlerine kısacası bu Betona harcanan paralar gereksiz olarak kamu zararınını oluşturup.Birileri Güvenlik önlemi alacağız derken aslında Milyonlarca Liranın boşu boşuna harcandığının ve Kamu zararı oluşturduğunun bu video belgesidir.

Bu konuyu araştırmak için Devletimizin İlgili kurumlarının müfettişlerinin veya Cumhuriyet savcılarının yani yetkili kurum hangisiyse o kurumun araştırma yaparak kamu zararına kimlerin sebeb olduğunu belirlemesi lazım.

Kışın bu bölgede yağan karların  3-5 metreyi bulduğu iddia edilmektedir.Eğer bu iddiada doğruysa şayet ,o zaman merdivenle geçmeye bile gerek kalmıyor.Göçmen kaçakçılığının en rahat olduğu zaman kış ayları olduğu bölgeyi bilen kişiler tarafından sosyal medyalarda konuşuluyor. Kadim Devletimiz bu konu hakkında belkide araştırmaları vardır veya bu duvarla ilgili belki yapılması planlanan konular vardır bilemem ben gördüğüm seyrettiğim videoya araştırmacı haberci olarak yorumumu yaparım.

Amacım kimseyi eleştirmek veya suçlamak değil.Bu konuda Devletimizin ilgili kurumları bir açıklama yaparsa Biz Basın mensuplarıda ,Milletimizde doğruyu öğrenmiş olur.Basın halkın Müşterek sesidir.Basın haberini yapacaktır habere konu olan olayda bir aksaklık ,eksiklik veya bir yanlışlık varsa Devletimizin yetkili kurumları derhal yapılması gerekeni yapar.Devletimize inancımız ve Güvenimiz tamdır.Biz her daim Devletimizin yanındayız.

Ancak eğer birileride Devletimizi Kamu zararına uğratıyorsada bunun karşısında oluruz.Ve Asl görevimiz olan haberide yaparız.

Devletimiz ivedi olarak bu merdiven sorununa çözüm bulması gerekiyor.

Eğer çözüm bulunup uygulamaya sokulduysada zaten bu haberin hiç bir önemi yoktur.Basın ahlak ilkeleri gereğincede derhal hemen bu haberi düzeltip haberimiz eksik hatalı veya yanlışsa her kesten özür dileyerek hatamı da kabul ederim.

By Cesur Tv

Cesur Tv Gökhan Gülmez tarafından kurulmuştur.Cesur Tv belge bilgi Video olmadan haber yapmaz.

www.cesurtv.com sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d blogcu bunu beğendi: